Чому спіральний фризер краще, ніж тунельні моделі?

 

Заморожування харчової продукції потребує відповідного обладнання. Воно повинно бути ефективним, щоб витрати електроенергії виявились якомога меншими. Адже це безпосередньо впливає на рентабельність роботи і, як наслідок, на конкурентоздатність компанії. Спіральний фризер від Rozfood не лише працює економічно, а ще й займає набагато меншу площу в цеху. Він виявляється вдалим рішенням для виробників, яким потрібно заморожувати пельмені, шматки м’яса, котлети, вареники, нагетси, гамбургери, торти, рибні філе, бендерики, піцу та інші продукти.

Як влаштований спіральний фризер?

Фризер являє собою великий циліндр, в якому закручений у вигляді спіралі конвеєр для виробів, які треба заморожувати. Він розташований у теплоізольованому приміщенні з повітряною камерою на вході для зменшення втрат холоду. Там же змонтований охолоджувач.

Технічні характеристики спірального фризера

Спіральний фризер від Rozfood має такі технічні характеристики:

 1. Продуктивність, кг/год: 1000-2000

 2. Температура виробів, оС

2.1 На вході: +10

2.2 На виході: від -12 до -18

 1. Тривалість, хв

3.1 Заморожування продуктів: від 22 до 40

3.2 Розморожування машини: 6-8

 1. Кількість витків конвеєра, шт: до 13

 2. Ширина стрічки, мм

5.1 Загальна: 559

5.2 Корисна: 500

 1. Струм живлення

6.1 Напруга, В: 400

6.2 Частота, Гц: 50

 1. Товщина ізоляції, мм: 150

Конвеєр, підлога та внутрішня поверхня панелей камер зроблені з нержавіючої сталі AISI 304, зовнішня — із сталевого оцинкованого профлиста з покриттям Food Safe. Конвеєрна стрічка Habasit (Італія) — модульна з поліацеталю. Привід електромеханічний з регулюванням частоти SEW — Eurodrive. Утеплювач зроблений із пінополіуретану, корпус охолоджувача повітря — із гальванізованої сталі. Двигуни не потребують обслуговування, вони розраховані на роботу при температурах до -38 оС.

Як працює спіральний фризер?

Продукти для заморожування закладають на конвеєр унизу. Вони рухаються по спіралі навколо барабану вгору, де й вивантажуються. Зниження температури повітря до необхідної та його циркуляцію всередині приміщення забезпечує охолоджувач. Швидке заморожування можливе завдяки низькій температурі та оптимальній схемі руху повітряного потоку з високою кратністю рециркуляції.

Переваги спірального фризера

У порівнянні з тунельними моделями, спіральний фризер має такі переваги:

 • Потужність потоку повітря зменшена на 20%, за рахунок чого витрата електроенергії знижена на 40%.

 • Вироби не прилипають до стрічки та не пошкоджуються.

 • Під обладнання досить відвести на 50% меншу площу.

 • Мінімальне утворення снігу та льоду.

 • Швидке й легке миття машини.

 • Помітно вища рентабельність.

Варто додати, що система відтавання може бути різною (опціонально): з використанням води, електрики або гарячого пару. А теплообмінний блок має ребристу поверхню зі змінним кроком, за рахунок чого забезпечено підвищену тривалість роботи між розморожуваннями.