Чоловічі срібні ланцюжки – чудова ідея для подарунку

Срібло - благородний метал, постійно використовується для виготовлення прикрас. Майстри «поважають» його за слухняність, вміння приймати правильні форми і навіть відтінки.

срібні чоловічі цепочки

Хочеться чогось незвичайного? Не проблема бо у колекціях відомих брендів з'являються не тільки класичні чоловічі срібні ланцюжки, а й моделі з позолотою, родієвим покриттям чи чорнінням. Останні мають дивовижний зовнішній вигляд, їх відрізняє насиченість кольору і чіткий рельєф. Консультанти УкрЗолото звернуть вашу увагу на кращі взірці які варто і придбати для власного ювелірного арсеналу і в якості подарунку.

Акцент на плетіння

Для того, щоб метал (срібло) грав у всій своїй красі, майстри використовують спеціальне плетіння, що відрізняється складністю виконання, але при цьому неймовірно красиве і розкішне. Досить одного разу побачити цей орнамент, щоб у вас виникла ідея купити срібний чоловічий ланцюжок Бісмарк (наприклад). До речі, рішення придбати цей аксесуар буде актуальним як для чоловіків, так і для дівчат. Адже колекції відомих виробників включають різні серії. Але чоловіки частіше вибирають такі рішення. Бо вони ідеально лягають на чоловіче зап’ястя. Та й на шиї така прикраса виглядає круто і дуже динамічно.

Хоча всі ланцюжки, доступні споживачам, привертають увагу і своїм стильним зовнішнім виглядом і своєю міцністю. Бо для чоловічих срібних ланцюжків незалежно від того вдягають їх на шию чи на руку, міцність і витривалість – то дуже важливі характеристики.

Кожне плетіння вражає вишуканістю і красою. Залежно від смакових уподобань можна придбати чоловічі срібні ланцюжки у наступних виконаннях в плані плетіння:

  • одинарний;
  • подвійний;
  • потрійний;
  • навіть з чотирма рядами ланок.

Кожен орнамент виглядає не просто стильно, а респектабельно і солідно, тому ланцюжки користуються популярністю у покупців різного віку і статусу. І вибір не обмежується продукцією з високоякісного срібла 925 проби. Адже майстри використовують різні техніки обробки металу і різні покриття, та навіть вставки з емалі чи коштовного каміння. Жодних обмежень в плані дизайну і стилю. Чоловічі срібні ланцюжки представлені в не меншому різноманітті ніж прикраси для жінок.

Для виготовлення аксесуарів для чоловіків використовується різне плетіння, головне щоб воно було супер надійне і свою міцність довело на практиці.

Говорячи про особливості, срібні ланцюжки чоловічі:

  • міцні;
  • їх майже нереально пошкодити;
  • відрізняються відмінним дизайном (під час брутальним);
  • маю кілька різновидів;
  • підходять як для джентльменів, так і для молодих спортивних хлопців.

Якщо ви любите красиві, але практичні речі, у вашому ювелірному гардеробі повинен з'явитися срібний ланцюжок.

ланцюжок срібний чоловічий

Консультанти UkrZoloto продемонструють вам колекції кращих мануфактур і ви будете здивовані величезним асортиментом. Але за допомогою фото і описів ви без проблем підберете ланцюжок чоловічий срібний для себе або на подарунок.