Чи можна змінювати обручки?

 

Згідно з традиціями, весільні прикраси купують один раз і на все життя. Попри це, трапляються різні обставини, які спонукають людей поміняти каблучки. Найчастіше обручки купити потрібно при втраті ювелірного виробу. Існує безліч різних забобонів, пов'язаних із втратою таких важливих прикрас, проте жодних підтверджень цьому немає. Здебільшого прикмети збуваються у людей, які в них щиро вірять.

Що може статися з обручками

Під час тривалого носіння прикрасу можна банально загубити. Нерідкі випадки, коли каблучка непомітно зісковзує з пальця на вулиці, в громадському транспорті. Аналогічних ситуацій величезна кількість, тому купівля ювелірного виробу може знадобитися в таких випадках:

  • Необміркована покупка. Передвесільні клопоти часто змушують забути про важливі моменти, наприклад, раптово купити першу-ліпшу прикрасу.
  • Втрата. Зникнути дорога серцю каблучка може де завгодно (у морі, басейні, на вулиці).
  • Зміна розміру пальця. Причиною може стати вагітність, зниження ваги, сильні фізичні навантаження.
  • Річниця. У багатьох сімейних пар через десяток років спільного життя виникає бажання оновити каблучки та придбати розкішні вироби як подарунок.

Також бажання обручки купити може виникнути, коли пара знайшла прикраси мрії, які набагато кращі за попередні за всіма параметрами.

Заміна обручок: основні прикмети та забобони

Чи криється в прикметах частка правди або це вигадка — кожен для себе вирішує сам. Практика показує, що існує величезна кількість пар, які втрачали обручки і жили довго і щасливо, але є і зворотні випадки. До найпопулярніших прикмет, пов'язаних із весіллям і обручками, відносять:

  • Вироби з негладкою поверхнею призведуть до сімейного життя, яке буде сповнене сварками й негативом.
  • Втрата каблучки після весілля стане причиною швидкого розлучення або іншої серйозної біди з молодятами.
  • Не можна давати міряти золоті обручки, оскільки людина може взяти частину енергетики господаря.
  • Падіння ювелірного виробу під час одруження — погане знамення, оскільки пара найближчим часом може розлучитися.
  • Знаходження обручки вказує на пропозицію руки та серця найближчим часом.

На думку езотериків, ювелірні прикраси здатні накопичувати енергію господаря. У разі псування виробу рекомендовано негайно його замінити, щоб не нашкодити своєму енергетичному полю. Не варто також продовжувати носити каблучку після розлучення, в іншому разі не потрібно розраховувати на початок нового життя. Існує безліч подібних прикмет, які стосуються каблучки для заручин.

Чи можна надягати нові обручки?

Звичайно, це можна і навіть потрібно робити. Щоб бути впевненим, що в майбутньому нічого поганого не трапиться, рекомендовано пройти особливий ритуал. Пара повинна обмінятися каблучками, як під час одруження, і тоді напевно все буде добре.

Купівля обручок в магазині Gold.ua може стати справжнім сімейним святом, яке можна відзначити разом з друзями або наодинці. Також можна повторно пройти церемонію одруження, наприклад, на річницю весілля, повторити обітниці та зміцнити шлюб.