Чемпіонат Німеччини з футболу: турнірна таблиця 2021-2022, календар, результати та новини

Чемпіонат Німеччини з футболу – турнірна таблиця 2022

Німецька футбольна Бундесліга – професійна футбольна ліга для кращих клубів Німеччини, найвищий дивізіон у системі футбольних ліг країни. Чемпіонат зазвичай проходить із серпня до травня. У ньому виступають 18 команд, кожна з яких проводить по 34 ігри. Щоб робити успішні ставки на чемпіонат Німеччини з футболу турнірна таблиця, яка оновлюється у режимі онлайн, допоможе вам оцінити турнірну мотивацію та шанси команд на успіх у майбутніх матчах.

Коротка історія про Бундеслігу

Бундесліга утворилася у 1963 році, а першим чемпіоном Бундесліги став «Кельн». У наші дні чемпіонат Німеччини є одним із найпопулярніших футбольних турнірів і входить до топ-5 найсильніших ліг у Європі. Клуби, що посіли 4 перші місця у німецькій першості, отримують право зіграти у груповому етапі Ліги Чемпіонів. А команди, які посіли 5 та 6 місця, вирушають до Ліги Європи та Ліги Конференцій відповідно.

За всю історію Бундесліги чемпіонами ставало 12 клубів. Найбільшу кількість чемпіонських титулів виграла мюнхенська "Баварія" – 31. Також у першу трійку входять "Нюрнберг" (9) та дортмундська "Боруссія" (8).

Клуби у Бундеслізі та їх фінанси

«Баварія» – найпопулярніший та найбагатший клуб німецького чемпіонату. Прибуток клубу настільки великий, що кредит за відносно нещодавно збудований стадіон було виплачено на 16 років раніше, ніж визначений термін. Фінансова модель Бундесліги побудована дуже грамотно і може стати прикладом для багатьох інших європейських чемпіонатів. У Німеччині непогано почуваються не лише клуби-гранди, а й більш маленькі команди з провінційних містечок.

Щорічно прибуток команд чемпіонату Німеччини з футболу зростає більш ніж на 8 відсотків. В останні роки досить щедрі плоди в якості талановитої молоді дають академії німецьких клубів. Найпомітніші випускники таких академій можуть стати непоганими активами для своїх клубів, адже трансферна вартість обдарованих молодих футболістів з кожним роком стає дедалі вищою.

Про ставки на Бундеслігу

Популярність чемпіонату Німеччини з футболу також відбивається і на світі беттінгу. Абсолютно всі легальні букмекерські контори України приймають ставки на матчі Бундесліги. У багатьох БК можна знайти найрізноманітніші ставки протягом сезону, починаючи від парі на результат конкретного матчу до довгострокових ставок на положення команд у турнірній таблиці після закінчення чемпіонату.

Протягом тривалого часу чемпіонат Німеччини вважався найрезультативнішою національною першістю в Європі. Такі результати матчів, як 4:3 або 4:4 — не рідкість. Тому ті, хто робить ставки на Бундеслігу, часто вважають за краще укладати парі на тотали голів у матчі.

Якщо ж брати результати зустрічей, то практично в кожному турі можна бути більш-менш спокійним лише за мюнхенську «Баварію». Інші ж матчі, як правило, бувають досить непередбачуваними. У Німеччині аутсайдер запросто може обіграти лідера, тому часом досвідчені беттери ловлять хороші коефіцієнти на андердогах.

Вся необхідна для ставок інформація про турнір представлена на сторінці, яка пропонується за посиланням на початку статті. На ній можна ознайомитися з розкладом та результатами матчів, турнірною таблицею, а також дізнатися про найкращі коефіцієнти на ігри Бундесліги. На сторінці кожної зустрічі можна знайти останні новини про команди та статистику їхніх попередніх виступів. Також усім відвідувачам доступні безкоштовні прогнози на чемпіонат Німеччини від експертів та професійних каперів.