Чехія – Прикарпаття: бізнесмени двох країн гуртуються у ключі відбудови України після її перемоги

На базі Івано-Франківської торгово-промислової пала (ТПП) відбулася зустріч підприємців Прикарпаття, Буковини й Тернопілля із представниками чеського бізнесу. В зустрічі також взяли участь Генеральний консул Чеської Республіки в Україні Давид Нови, директор департаменту європейських країн Міністерства промисловості та торгівлі Чехії Мартін Піспішил, керівник зовнішньополітичного представництва Czeh Trade Agency у Львові Войтех Вроспір, керівники профільних департаментів ОВА трьох областей, територіальних громад Івано-Франківщини.

Давид Нови привітав присутніх українською мовою. «Ми дякуємо чеському народові, владі, підприємцям за підтримку України в цей складний час, – зазначив президент Івано-Франківської ТПП Андрій Левкович. – Переконаний, що після перемоги України в війні з московією в нас буде вікно можливостей для успішного і взаємовигідного бізнесу у спільних проєктах відбудови та відновлення нашої держави».

У складі чеської делегації були керівники та представники компаній у галузях технологій та обладнання для житлово-комунального господарства, будівництва та будівельних матеріалів, аграрного сектору та харчової промисловості, машинобудування, транспорту, консалтингу та маркетингу, енергетики (в тому числі альтернативної), водного господарства, логістики тощо.

Українські підприємці розповіли про свої експортні можливості та досвід співпраці з чеським бізнесом. Загалом зустріч стала майданчиком для спілкування та налагодження персональних контактів між підприємцями й компаніями України та Чехії.

Представники прикарпатських територіальних громад також знайшли для себе цікаві пропозиції щодо модернізації комунальної сфери, розвитку транспорту й інфраструктури в містах і селах ТГ.

Після зустрічі в ТПП чеська делегація відвідала мікрорайон новобудов «Міленіум» в Івано-Франківську, презентацію якого провели керівники будівельної компанії «VS bud» брати Василь і Сергій Чуфуси. Завершили перебування гостей із Чехії на Прикарпатті відвідини ними флагмана цементної галузі України ПрАТ «Івано-Франківськцемент» та ознайомлення з виробничим процесом на комбінаті.