Букмекерська контора Фавбет: як робити ставки з телефону

Наприкінці травня, коли завершуються національні футбольні чемпіонати та єврокубки, активність в світі ставок на спорт традиційно зростає. Щоб зробити перегляд матчів цікавішим та спробувати виграти гроші, чимало вболівальників укладають парі на результати ігор чи всього сезону. Букмекерська контора Фавбет, як і інші великі БК, у цей час пропонує широкий вибір подій для ставок та проводить акції для новачків.

Укладати парі можна як з комп’ютера, в веб-версії сервісу, так і з мобільних пристроїв. Зробити це можна двома способами: у мобільній версії та в додатку. Обидва способи доступу до букмекерської контори Фавбет є рівноцінними, тому гравці отримують доступ до однакового набору можливостей. Серед них – реєстрація, верифікація, укладання парі, введення та виведення коштів, а також комунікація з службою підтримки та інші опції.

Мобільна версія доступна всім, а додатки Фавбет скачати можна на Android та iOS

Універсальним інструментом для доступу до ставок з телефону є мобільна версія букмекерської контори. Від повнорозмірного сайту вона відрізняється дещо модифікованим інтерфейсом, який адаптовано для показу на невеликих екранах та сенсорного керування. Щоб скористатися нею, потрібно просто відкрити сайт БК у браузері. Мобільна версія відкриється відразу, оскільки тип пристрою визначається автоматично. Вона працює на всіх телефонах, що підтримують вихід в інтернет.

Власникам смартфонів також доступні додатки Фавбет, скачати які можна на Андроїд і iOS. Посилання для завантаження розташовані внизу повної версії сайту, а також відображаються у спливаючих повідомленнях у мобільній версії. На техніку Apple скачування здійснюється з App Store у автоматичному режимі, так само, як для будь-якої іншої програми чи ігри. На Android процедура трішки складніша. Щоб завантажити застосунок, треба:

  • Натиснути посилання на скачування та підтвердити збереження файлу APK.
  • Після завершення завантаження відкрити і запустити скачаний файл.
  • Надати всі запитані дозволи та погодитися з встановленням програми.
  • Зачекати, доки софт не буде інстальовано.

Якщо система відмовляється відкривати та встановлювати програми з невідомих джерел, слід перейти до налаштувань безпеки телефона та дозволити там встановлення додатків з програми, яка використовувалася для скачування Фавбет (Chrome, Opera тощо).

Реєстрація, верифікація та поповнення рахунку: перші кроки

Після встановлення на смартфон додатку чи переходу в мобільну версію новому користувачеві слід зареєструватися в конторі. Для цього треба вказати телефон, електронну пошту, та вигадати пароль. Після реєстрації та авторизації можна внести кошти на рахунок, використовуючи будь-яку банківську картку, та верифікувати персональні дані. Зробити це можна через «Дію» або Bank ID. На цьому «бюрократичну» складову завершено, і можна переходити до вибору подій та укладання парі.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри