Black Friday по-українськи

Знайома всім американська традиція влаштовувати один раз на рік грандіозний обвал цін останні роки відбувається і в нашій країні. Black Friday — рай для покупця. Адже саме в цей день безліч магазинів влаштовують цілковитий обвал цін практично на усі категорії товарів.

Важлива інформація про Чорну П’ятницю

Більш ніж два століття американці влаштовують щорічне безумство, викликане максимально низькими цінами. Традиційно у першу п’ятницю після Дня Подяки всі магазини Штатів скидають ціни майже на 90%, чим викликають неймовірну ейфорію у шоперів та змушують людей просто сатаніти біля магазинів ще з ночі.

Українська Чорна П’ятниця вважається більш спокійною, але менш вигідною. Але саме в цей день можна купити собі дійсно все, наприклад:

  • дизайнерський одяг;
  • сучасні гаджети;
  • аксесуари;
  • товари для дому;
  • іноземну косметику;
  • подарунки «на майбутнє».

В яких містах проходить Чорна П’ятниця?

Ця подія стала неймовірно популярною та з нетерпінням очікується всіма українськими шоперами. Сміливо зустрічайте Black Friday не лише в Києві, а і в інших великих містах України: Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Тернопіль та ін.

Важливо зазначити, що цьогорічний день розпродаж краще провести онлайн та в рідних стінах. Враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні та простоту покупок через інтернет, визначте магазини та товари, які вас цікавлять, та завітайте на офіційні сторінки вже 27 листопада опівночі. Ми впевнені, що онлайн-шопінг подарує не менше задоволення.