Billy: культова серія шаф IKEA

Книжкова шафа ІКЕА із серії Billy - меблі, які мають попит у наш час. Створена вона в 1979 році, а до 2020-го її купили понад 100 млн. разів. У 2019 році американський діловий журнал Fortune вніс цю модель шафи в ТОП 100 найпопулярніших предметів сучасності.

Компанія Bloomberg у 2009 році ввела спеціальний індекс «Billy bookcase index», за яким визначають купівельну спроможність споживачів по всьому світу. Шафі серії Billy з ІКЕА вдалося завоювати глобальну любов і утримувати її вже майже 45 років.

Чим особлива серія Billy?

Для багатьох вже давно стало аксіомою: якщо потрібні практичні сучасні й недорогі меблі, шукати слід серед пропозицій ІКЕА. Легендарна шафа Billy була придумана проектувальником компанії Галлісом Лундгреном більше 40 років тому. Саме він придумав лого компанії і запропонував продавати меблі IKEA розібраними в плоских коробках.

Дизайн легендарного стелажа Лундгрен намалював прямо на серветці в час однієї з ділових зустрічей. Тоді меблі задумувалися спеціально для книг. Однак універсальний дизайн і надійна конструкція цих шаф дозволяє використовувати їх не тільки для зберігання книжок.

Керівник IKEA в США Ларс Петерссон заявив, що люди у своїй більшості перестали купувати книги, проте вони продовжують купувати книжкові шафи Біллі. До речі, щодня шведська фабрика виготовляє близько 25 тисяч виробів серії Billy.

Феноменальну популярність цієї серії й іншої продукції ІКЕА експерти пояснюють великою кількістю переваг у шведських меблів:

  • варіативність;
  • міцність;
  • витривалість;
  • місткість, попри візуальну компактність;
  • універсальний лаконічний дизайн, сумісний з сучасними інтер’єрами;
  • доступна ціна.

Меблі ІКЕА складаються як конструктор. Їхнє наповнення можна змінювати під особисті потреби, а шафи доповнювати дверима чи використовувати їх як відкритий стелаж.

Де в Україні продають шафи IKEA?

З початку війни, офіційне представництво шведського мебельного виробника в Україні закрилося. Тож охочим доводилося або замовляти за кордоном, переплачуючи за міжнародну доставку, або за всім необхідним їздити до сусідньої Польщі, щоб придбати популярні меблі ІКЕА.

Однак з такими проблемами стикнулися лише ті, хто не знав про український інтернет-магазин Home Club. Асортимент компанії – це фактично фірмовий магазин ІКЕА, але без необхідності оплачувати міжнародну доставку.

На складі Home Club є понад 3800 найменувань товарів шведського бренду і понад 27000 артикулів доступних для замовлення. Продає магазин і шафи IKEA, зокрема й легендарну серію Billy, а також шафи-купе для гардеробних, спалень, комоди для ванни, пенали для кухонь та чимало іншого. Меблі IKEA в сучасному світі сприймаються як синонім стилю, зручності та практичності. А інтернет-магазин Home Club робить всесвітньо популярну продукцію ще більш доступною для українців.