Амбулаторія сімейної медицини запрацювала у селі Марковій Солотвинської ТГ

На урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії монопрактики сімейної медицини КНП «Солотвинська лікарня» Солотвинської селищної ради завітало чимало поважних гостей, зокрема голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, народний депутат України Василь Вірастюк, голова Івано-Франківської РДА Олександр Ярощук, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутати обласної ради...

У своєму виступі перед учасниками заходу голова Солотвинської ТГ Манолій Піцуряк наголосив: «Одним із головних пріоритетів громади є забезпечення якісних медичних послуг для місцевого населення. Адже це визначає рівень життя в громаді. Своїм першочерговим завданням на посаді голови селищної ради я визначив якраз створення якісної охорони здоров’я у всіх населених пунктах територіальної громади. Відкриття амбулаторії в селі Маркова є одним із перших кроків у цьому напрямі».

Як повідомили у Солотвинській ТГ, реалізацію проєкту «Амбулаторія монопрактики сімейної медицини на вул. Шептицького в с. Маркова» в рамках впровадження медичної реформи у сільській місцевості розпочали ще 2019 року. Замовником будівництва амбулаторії виступало управління капітального будівництва обласної держадміністрації. Всього виконано робіт на понад шість мільйонів гривень, у тому числі майже 5,5 млн – кошти з Державного бюджету, решта – з місцевого. Також власними силами КНП «Солотвинська лікарня» та працівниками селищної ради проведено впорядкування території орієнтовною вартістю понад 100 000 грн.

У щойно відкритій амбулаторії, розташованій на трикілометровій відстані від КНП «Солотвинська лікарня», медичну допомогу надаватимуть майже 5,5 тисячам жителям сіл Маркової та Бабчого, більше 900 із яких – діти. Установа оснащена відповідним новітнім медичним обладнанням. Тут працюватимуть два лікарі та чотири медичні сестри. У медзакладі функціонуватимуть лабораторія, процедурна, стерилізаційна, палати денного стаціонару.

Редактор відділу газети “Галичина”