У рільничій діяльності аграрний холдинг «Контінентал Фармерз Груп» особливу увагу звертає на дбайливе ставлення до землі, відновлення структури ґрунту та збереження його родючості. Тому обираючи технології завжди враховує ці чинники як пріоритетні.
Скажімо, на полях компанії паралельно зі жнивами триває підготовка ґрунту під урожай наступного року. І тут агрохолдинг уперше випробовує нову для себе технологію – внесення добрив за допомогою культиваторів. Завдяки такому господарському підходові в «Контінентал» планують не лише заощадити до 20 відсотків добрив, а й збільшити ефективність від їх використання на 20–30 відсотків.
В агрохолдингу вже завершили внесення добрив таким способом на полях, відведених під озимий ріпак, тепер вносять добрива під соняшник та кукурудзу. На відміну від розкидного способу, де добрива залишаються у верхньому сухому або частково зволоженому (залежно від погоди) шарі ґрунту, при локальному підживленні фосфорні та калійні добрива вносять на глибину 20 см. Там завжди є продуктивна волога, яка забезпечує рослинам доступ до корисних речовин.
У «Контінентал Фармерз Груп» зазначають, що внесення добрив углиб ґрунту за допомогою культиваторів стимулюватиме ріст кореневої системи. Адже саме її розвиток впливає на ефективність засвоєння елементів живлення і води. Рослини з добре розвиненим корінням більш стійкі до посухи, перепадів температур та інших зовнішніх чинників. Це один із чинників, який забезпечить приріст урожаю в майбутньому. Аграрії вирізняють ще одну перевагу локального методу – обробіток ґрунту та внесення добрив здійснюється за один прохід. Відповідно земля менше ущільнюється.