20 балів до сертифіката ЗНО дарує ІФНТУНГ переможцям всеукраїнської олімпіади з шести дисциплін

Івано-Франківський національний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) дає можливість набрати додатково 20 балів до результатів ЗНО з однієї дисципліни при вступі на спеціальності, яким надано особливу підтримку. Зокрема країна потребує інженерів. Для цього абітурієнтам потрібно взяти участь у всеукраїнській олімпіаді, котру організовує навчальний заклад, та стати її переможцем.

Всеукраїнську олімпіаду проводитимуть в ІФНТУНГ уже вдруге. 20 додаткових балів зможе отримати той вступник, котрий обрав інженерно-технічні та природничо-математичні спеціальності.

Це передусім такі спеціальності: «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «нафтогазова інженерія та технології», «гірництво», «будівництво та цивільна інженерія», «геодезія та землеустрій», «науки про Землю», «метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», «екологія», «прикладна фізика та наноматеріали», «прикладна механіка», «галузеве машинобудування», «телекомунікації та радіотехніка», «технології захисту навколишнього середовища», «автомобільний транспорт».

– Всеукраїнську олімпіаду проводимо з шести дисциплін: української мови і літератури, математики, фізики, географії, хімії, біології, – роз’яснює проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Олег Мандрик. – Змагання відбуваються в два етапи. Спочатку вступники вирішують завдання заочно вдома, якщо учасник набирає певну кількість балів, то його допускають до очного етапу, що проходить в ІФНТУНГ…

На другому етапі абітурієнт, котрий набрав достатню кількість балів з того чи іншого предмета, отримує 20 додаткових балів до результату ЗНО з відповідного предмета, але не більше як 200 загалом. Це дуже важливо, адже іноді навіть одна тисячна конкурсного бала відіграє велику роль під час зарахування.

«Торік 49 переможців олімпіади отримали свої заслужені додаткові бали. Всі вони стали студентами нашого університету, причому 40 з них – на бюджетній формі навчання, – зазначив О. Мандрик. – Тож не проґавте можливість підвищити свої шанси на вступ до нашого ВНЗ на місця за кошти Державного бюджету».

Завдання першого етапу вже оприлюднено в розділі «Абітурієнтам» на офіційному сайті університету – nung.edu.ua.

Роботи потрібно надіслати до приймальної комісії університету не пізніше 3 березня 2019 року.

Редактор відділу газети “Галичина”