Прикарпатець, який у Вайбері перешкоджав мобілізації, відбувся умовним терміном

Надвірнянський районний суд виніс вирок жителю с.Старуні, який вчинив умисні дії, які виразились у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України.

Обвинувачений шляхом адміністрування організовував забезпечення постійного функціонування групи у Вайбері, публікацію інформації в тематичній групі, наповнення контентом інформаційними повідомленнями відповідної тематики, що надало змогу залучити до її діяльності якомога більшу кількість учасників.

Так, у період часу з 13.05.2024 по 05.06.2024 у Viber групі з метою перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших воєнізованих формувань розміщено 12 (дванадцять) інформаційних повідомлень із зазначенням конкретних місць, де співробітниками ТЦК здійснювалася відповідна службова діяльність.

Між обвинуваченим та прокуратурою укладено угоду про визнання винуватості, згідно з умовами якої прокурор та підозрюваний дійшли згоди, що кримінальне правопорушення підозрюваним було вчинено саме при викладених вище обставинах, підозрюваний беззастережно визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення у вчиненні кримінального правопорушення, зобов'язується в подальшому подібного не вчиняти, розкаюється в скоєному.

Суд затвердив угоду.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.114-1 КК України та призначити покарання у виді -5 (п`яти ) років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування основного покарання у виді 5 років позбавлення волі із випробування з іспитовим строком 2 (два) роки.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок суду, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.