Перша ліга. «Прикарпаття» програло «Минаю»

Івано-Франківське «Прикарпаття» у 2 турі Першої ліги програло «Минаю».

Перша ліга. 2 тур. FC Minaj - МФК Прикарпаття - 4:2

Голи:⚽️ Матюшенко (30), Ременяк (36, 52), Дмитрук (65, пен.) – Цюцюра (60), Швець (78)

Івано-франківська команда зазнала гостьової поразки, поступившись у результативному поєдинку "Минаю", котрий зіграв свій перший матч в ПФЛ після повернення.

До перерви господарі зуміли двічі вразити ворота прикарпатців: спершу Матюшенко головою пробив у дальній кут, а згодом Ременяк з меж штрафної подвоїв перевагу - 2:0. На початку другого тайму удар Куліша заблокував захисник, але першим на добиванні опинився Ременяк, який оформив дубль - 3:0.

У гостей відповів Цюцюра, який лівою ногою пробив під поперечину, однак незабаром Дмитрук чітко реалізував пенальті - 4:1. На 78-й хвилині після подачі з кутового Швець головою скоротив відставання - 4:2. Надалі прикарпатці створили кілька гострих моментів, але більше рахунок не змінився.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.