В Івано-Франківську встановили анотаційну дошку захиснику Андрію Юзьківу

В Івано-Франківську на факультеті туризму ПНУ імені Василя Стефаника відкрили анотаційну дошку полеглому воїну, випускнику факультету, солдату зенітно-артилерійського взводу мотопіхотного батальйону в/ч Ф1008 Андрію Юзьківу, який загинув 12 травня 2024 року у селі Велика Гомільша Чугуївського району Харківської області. Про це повідомили в пресслужбі ПНУ.

На церемонії відкриття була присутня мама полеглого Героя Олена Юзьків, сестра, його одногрупники, студенти, викладачі університету та священнослужителі.

Мама Героя подякувала усім за добру пам’ять про свого сина і додала, що його самовідданість та мужність завжди будуть прикладом для майбутніх поколінь.

«Сьогодні зі злом борються найкращі з нас – хлопці та дівчата різних поколінь. Багато хто з них вже не повернувся. Андрій, захистивши свою магістерську роботу у 2022 році, усвідомив, що має йти захищати свою країну. Хлопець став на захист України у квітні 2023 р. Він був великою гордістю та підтримкою для своєї сім’ї та оточуючих!», – підкреслив декан факультету туризму Володимир Великочий.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.