На Івано-Франківщину приїхав Посол Британії Мартін Гарріс

На Івано-Франківщину завітала британська делегація на чолі з Мартіном Гаррісом, Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії в Україні. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

«Багатоперспективна зустріч, яка, переконана, дозволить втілити чимало важливих для Прикарпаття проєктів, дасть новий поштовх для розвитку економіки. Війна диктує свої правила. Тож на сьогодні одним з пріоритетних напрямів роботи в області є розвиток мережі реабілітаційних закладів, які приймають на фізичне та психологічне відновлення військовослужбовців та цивільне населення. Наразі створено майже пів тисячі стаціонарних ліжок, діє понад два десятки амбулаторних закладів. Маємо амбітний план - створити ще один новий сучасний реабілітаційний центр», - сказала Онищук.

До речі, за підтримки представників Великобританії на Прикарпатті уже реалізовується проєкт щодо створення ветеранського простору.

«У розпалі літо - тож плануємо охопити оздоровленням якнайбільше юних жителів Прикарпаття. Йдеться про дітей наших захисників, з числа ВПО та інших пільгових категорій. Обговорили під час зустрічі й ситуацію в енергосфері, що стало викликом для всієї країни. Нині активно ведеться робота з пошуку та встановлення альтернативних джерел живлення та теплопостачання, враховуючи стратегію держави та специфіку нашого регіону», - зазначила голова ОВА.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.