Перша ліга. «Прикарпаття» програло «Полтаві»

Відбулись матчі 10 туру Першої ліги у групі «Чемпіонська». Івано-Франківське «Прикарпаття» на виїзді поступилось ФК «Полтаві».

Перша ліга. Група "Чемпіонська". 10 тур

«Полтава» - «Прикарпаття-ЗСУ» - 3:0

Голи: ⚽️ Одарюк (34), Вівдич (43), Горжуй (50)

Заключний матч групи "Чемпіонська" у Полтаві не мав жодної турнірної мотивації для обох команд. Адже напередодні після п'ятничних ігор стало відомо, що за будь-якого підсумкового результату господарі вище десятого місця не фінішують, а прикарпатці теж забронювали за собою п'яту позицію.

Полтавці мали велике бажання перервати свою п'ятиматчеву програшну серію, щоб якось підсолодити невдале завершення сезону. І це підопічним Володимира Сисенка вдалося. Наприкінці першого тайму і на початку другого гравці "Полтави" реалізували три моменти і фактично зняли питання щодо переможця - 3:0. Гості завершували гру у меншості: на 87-й хвилині за поштовх суперника з поля був вилучений Андрій Хома.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.