Світлана Онищук взяла участь у Міжнародному Саміті міст та регіонів

9 травня голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук разом з делегацією з Івано-Франківщини взяла участь у другому Міжнародному Саміті міст та регіонів в рамках діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Цього разу на Саміті присутні представники 18 країн, Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола. Також беруть участь Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, народні депутати, урядовці, представники українських та іноземних органів самоврядування.

Саміт присвячений таким темам:

  • відновлення та розвиток громад і територій під час війни та у повоєнний період;
  • європейська інтеграція України (досягнення, виклики та перспективи у регіональному вимірі);
  • гуманітарний виклик, зокрема соціальний захист вимушених переселенців;
  • реабілітація жертв війни (медичний, психологічний та соціальний аспекти).

Як зазначив заступник керівника Офісу президента Олексій Кулеба, результатом заходу стане підписання нових угод у рамках міжнародного територіального співробітництва, а також ухвалення підсумкової Декларації Саміту.

Окрім того, зустріч має на меті залучати держави, регіони та міста ЄС до ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо «патронату» над українськими громадами та областями задля допомогти у відновленні й розвитку.

Варто зазначити, що Саміт слугує своєрідним майданчиком задля налагодження спільного партнерства, взаємопідтримки, обміну досвідом з метою пришвидшення перемоги та відновлення України, встановлення і гарантування миру та безпеки.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.