Перша ліга. «Прикарпаття» перемогло «Маріуполь»

Івано-Франківське «Прикарпаття» провело матч у Групі «Чемпіонська» у Першій лізі.

Франківці з мінімальним рахунком перемогли «Маріуполь».

Перша ліга. Група «Чемпіонська». 7 тур

МФК Прикарпаття - ФСК "Маріуполь" - 1:0

Гол: ⚽️ Хома (47)

Івано-франківська команда здобула домашню перемогу, нарешті здолавши ФСК «Маріуполь», три попередні матчі з яким завершувалися внічию.

У першому таймі каркас воріт двічі прийшов на допомогу господарям, які могли й самі відкривати рахунок перед самою перервою, але Бучакчийський зарядив у поперечину.

Другий тайм розпочався дуже вдало для господарів поля. Кос з меж штрафної прострілив, а Хома скористався помилкою захисника і переправив м’яч у сітку - 1:0.

Після чого пішов відкритий футбол, де прикарпатці не реалізували ще кілька класних моментів. Маріупольці до останнього намагалися зрівняти цифри на табло, але реалізація підвела.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.