Перша ліга. «Прикарпаття» розгромно програв претенденту на підвищення у класі

Івано-Франківське «Прикарпаття» зіграло черговий матч у чемпіонському раунді Першої ліги. На виїзді франківці поступилися «Інгульцю» з Петрового.

Перша ліга. Група "Чемпіонська". 6 тур.

ФК Інгулець - МФК Прикарпаття - 4:0

Голи: Білоцерковець (4), Сітало (30), Богунов (33), Кольцов (40)

Івано-франківська команда і вдруге поступилася одному з претендентів на вихід в УПЛ. Долю матчу у Петровому було вирішено ще до перерви. Вже на 4-й хвилині Білоцерковець точним ударом у дальній кут відкрив рахунок. Наприкінці першого тайму впродовж якихось десяти хвилин господарі фактично зняли питання щодо переможця, забивши ще три м'ячі.

Спершу Богунов виступив асистентом для Сітала, котрий головою пробив у верхній кут, а згодом він сам забив і третій гол. Перед самою перервою вже Кольцов відзначився дальнім ударом з-за меж штрафної - 4:0.

У другому таймі івано-франківці намагалися забити у відповідь, щоб скоротити відставання. Однак "розмочити" рахунок так і не вдалося. "Інгулець" впевнено переміг і вже на 9 очок відірвався від третього місця. "Прикарпаття" ж опустилося на дев'яту сходинку.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.