В Івано-Франківську встановили анотаційну дошку бійцю Василю Вінтоняку

23 квітня на факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відкрили анотаційну дошку полеглому воїну, випускнику факультету, солдату 25-ої окремої десантно-штурмової бригади “Дніпро” Василю Вінтоняку. Про це повідомили в пресслужбі ПНУ.

На церемонії відкриття була присутня мама полеглого героя Оксана Вінтоняк, його одногрупники, студенти, викладачі університету та священнослужителі.

У своєму зверненні до присутніх, мама героя наголосила, що Василь завжди буде жити в її серці. Він був тією людиною, яка завжди вірила в Україну та її майбутнє.

Василь Вінтоняк народився 14 січня 1998 року у селі Манява Солотвинської громади. Закінчив факультет туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. До початку повномасштабного вторгнення РФ хлопець працював у Польщі. Коли почалася війна, повернувся в Україну та пішов добровольцем у лави ЗСУ. Воював у складі гірсько-штурмової бригади. Загинув військовослужбовець у квітні 2022 року поблизу міста Ізюм Харківської області, коли армія РФ продовжувала наступальну операцію і вела активні бойові дії за контроль над цією територією.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.