На Івано-Франківщині затримали кримінального авторитета

У результаті комплексних заходів на Івано-Франківщині нейтралізовано діяльність кримінального авторитета, який намагався поширити злочинний вплив на суспільне життя в регіоні.

«Для цього він організував власне бандитське угрупування, членів якого змушував вчиняти злочини, пов’язані з насильством та наркоторгівлею. Також встановлено, що зловмисник брав участь у вирішенні конфліктів між представниками кримінального середовища та намагався встановити стосунки з «ворами в законі», щоб отримати статус «смотрящого». За даними СБУ, кримінальним ватажком виявився місцевий мешканець на прізвисько «Грузін», який спеціалізувався на вчиненні особливо тяжких злочинів. Під час перебування в установі виконання покарань за стрілянину в центрі міста зловмисник перебрав на себе неформальну владу серед ув’язнених, до яких періодично застосовував фізичну силу. Вийшовши на волю, він продовжував розхитували внутрішню обстановку в регіоні і щоразу намагався посилити свій вплив на криміногенну ситуацію», - повідомили в пресцентрі СБУ в Івано-Франківській області.

Правоохоронці одразу викрили фігуранта та затримали його у власному помешканні.

Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Викриття зловмисника проводили співробітники СБУ в Івано-Франківській області спільно із Управлінням стратегічних розслідувань Національної поліції та Слідчим управлянням ГУ НП в Івано-Франківській області.

Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.