Перша ліга. «Прикарпаття» програло «Лівому берегу»

Івано-Франківське «Прикарпаття» зазнало поразки у домашньому матчі про київського «Лівого берега».

Перша ліга. Група "Чемпіонська". 3 тур

МФК Прикарпаття - Футбольний клуб "Лівий берег" - 0:1

Гол: ⚽️ Дедух (69)

Івано-франківська команда зазнала прикрої домашньої поразки від "Лівого берега", пропустивши єдиний гол зі штрафного на 69-й хвилині. У першому таймі гості могли відкривати рахунок, однак Синиця з меж штрафної пробив у поперечину. А перед самою м'яч побував у сітці воріт Механіва після удару головою Стадніка, але арбітр не зафіксував гол через певний фол в атаці. Який саме – важко сказати...

По перерві відкрити рахунок киянам допоміг стандарт. Руслан Дедух прямим ударом зі штрафного закрутив у ближній кут – 0:1. Господарі намагалися відіграатися, і найреальніший шанс на 90+2 хвилині мав Цюцюра, проте його потужний удар парирував Механів.

Ця перемога дозволила "Лівому берегу" наблизитися до другого "Інгульця" на відстань одного балу – 45 проти 46. Натомість "Прикарпаття" продовжує йти останнім у чемпіонській групі – всього 27 очок.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.