В Івано-Франківську встановили анотаційні дошки бійцям Андрію Чепілю та Олегу Паркулабу

5 квітня в Івано-Франківську на фасаді Ліцею №10 відкрили та освятили дві анотаційні дошки загиблим бійцям - Андрію Чепілю та Олегові Паркулабу.

Андрій Чепіль в перші тижні російського вторгнення отримав повістку і, не вагаючись, пішов до ТЦК. Боронив рідну землю під Ізюмом та Куп’янськом. Перевівшись у 47 Штурмову Бригаду «Маґура», отримав посаду командира та головного сержанта взводу, також отримав позивний - «Кріс». 28 червня разом із групою не повернувся із бойового завдання біля с. Роботиного.

Олег Паркулаб 15 вересня 2022р. був зарахований до складу ЗСУ у званні старший лейтенант. Воював у складі полку спеціального призначення «Азов» на посаді командира третього штурмового взводу другої штурмової роти другого штурмового батальйону з позивним «Каскадер». З 24 січня 2023 року вважався зниклим безвісти, а з 14 березня стало відомо, що Олег загинув при виконанні бойового розпорядження, прикриваючи своїх побратимів на Бахмутському напрямку Донецької області.

«Наш обовʼязок - ніколи не забувати тих, хто віддав найцінніше, що у них було - життя, за нашу свободу та безпеку!», - повідомили в пресслужбі Івано-Франківської міської ради.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.