Стало відомо, що задекларував прокурор Івано-Франківщини Роман Хима

Керівник Прокуратури Івано-Франківської області Роман Хима подав декларацію за 2023 рік.

Згідно з документом, у 2023 році Роман Хима отримав зарплату 1,704 млн. гривень (з цієї суми стягують 18% ПДФО та 1,5% військового збору - Авт.), та 102 тис. гривень пенсії. Дружина Інна Хима отримала 32600 гривень пенсії. Дочка Вікторія Хима отримала 36 тис. гривень стипендії під час навчання в ІФНМУ.

Роману Химі належить квартира у м.Івано-Франківську площею 95 кв. метрів, яка була набута у 2016 році за 245 тисяч гривень. Також у 2016 році він набув у власність комору площею 3,7 кв. метри за 6478 гривень. У 2022 році Роман Хима набув земельну ділянку площею 10 соток у приміському селі Вовчинці за 138 тисяч гривень.

Дружині Інні Химі належить житловий будинок площею 287 кв. метрів у с.Вовчинці, який був набутий у 2022 році 288 тисяч гривень. Також їй належить гараж в Івано-Франківську площею майже 21 кв. метр, який був набутий у 2016 році за 10 тисяч гривень.

У власності дружини Інни є автомобіль Citroen С4 2013 року випуску набутий у 2013 році за 170 тисяч гривень.

Роман Хима тримає готівкою 1,6 млн. гривень, ще 783 тис. гривень - на рахунку у банку.

Довідка

Хима Роман Романович

Керівник Івано-Франківської обласної прокуратури

Народився у 1976 році в селі Пістинь Косівського району Івано-Франківської області.

Освіта: вища, у 1998 році закінчив Чернівецький державний університет імені Ю. Федьковича за спеціальністю «Правознавство».

З 1998 року працював стажистом на посаді помічника прокурора Вижницького району Чернівецької області та помічником прокурора Вижницького району Чернівецької області.

З 2001 року працював в органах прокуратури Івано-Франківської області на посадах: слідчий прокуратури Косівського району Івано-Франківської області; старший слідчий прокуратури Косівського району Івано-Франківської області; старший слідчий слідчого відділу прокуратури Івано-Франківської області; заступник Івано-Франківського транспортного прокурора Івано-Франківської області; заступник прокурора Тисменицького району Івано-Франківської області; старший слідчий слідчого відділу прокуратури Івано-Франківської області; старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури Івано-Франківської області; старший прокурор-криміналіст відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Івано-Франківської області; старший прокурор відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органами прокуратури Івано-Франківської області; старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Івано-Франківської області; прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Івано-Франківської області; начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури області управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Івано-Франківської області; начальник управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Івано-Франківської області; начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Івано-Франківської області; прокурор Галицького району Івано-Франківської області; керівник Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області; керівник Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області.

З 11 вересня 2020 року – керівник Івано-Франківської обласної прокуратури.

Заохочувався Генеральним прокурором України. Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».

Довідка та фото - з офіційного сайту Прокуратури Івано-Франківської області.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.