Перша ліга. «Прикарпаття» здобуло перше очко у чемпіонському раунді

МФК «Прикарпаття» зіграло внічию у виїзному матчі проти «Маріуполя» у рамках чемпіонської групи Першої ліги.

Перша ліга. Група "Чемпіонська". 2 тур. ФСК "Маріуполь" - МФК Прикарпаття - 1:1

Голи: І.Зубков (12) - Швець (16)

Івано-франківська команда набрала перше турнірне очко у чемпіонському раунді Першої ліги, на виїзді зігравши внічию з "Маріуполем" (1:1). Відзначимо, що вже втрете поспіль в історії протистоянь "жовто-зелені" розійшлися миром з приазовцями.

На 10-й хвилині господарі хвилині відкрили рахунок, коли удар Пуди парирував голкіпер, але першим на добиванні опинився Ілля Зубков - 1:0. Втім, досить швидко івано-франківці відігралися: після навісу з кутового Барчук повернув м'яча в центр, далі Болденков пробив головою, а Швець в падінні поставиви "крапку" – 1:1.

На 32-й Хома міг виводити гостей, але після передачі з правого флангу не влучив у ворота з вигідної позиції. Згодом "Прикарпаття" мало ще кілька нагод, але вдало зіграв голкіпер маріупольців. У підсумку, бойова нічия - 1:1.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.