АМКУ розпочав розслідування щодо реконструкції очисних споруд у Долині

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України 22 лютого 2024 року розпочало справу за ознаками вчинення ТОВ «Екоспецбуд» та ТОВ «Будівельна компанія «Добре» порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Під час здійснення заходів державного контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері публічних закупівель, Відділення встановило, що ТОВ «Екоспецбуд» та ТОВ «Будівельна компанія «Добре» брали участь у процедурах закупівель поточного середнього ремонту тротуарів м. Долина (Івано-Франківська обл.) та реконструкції існуючих очисних споруд з встановленням необхідних споруд потужністю 150 м³/добу для очищення стічних вод по вул. Шептицького, 69 в м. Долина. Закупівлі проводились комунальним підприємством «Комунгосп» Долинської міської ради, загальною очікуваною вартістю 10 374 252 грн з ПДВ.

«У ході попереднього дослідження обставин зазначених процедур закупівель Західне МТВ виявило факти, що можуть свідчити про узгоджену поведінку вказаних учасників. З огляду на це Відділення розпочало справу», - повідомили в Західному міжобласному територіальному відділення АМКУ.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.