В Івано-Франківську відкрили соціальний гуртожиток для переселенців

20 лютого на базі гуртожитку № 2 Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось відкриття соціального гуртожитку для людей, які потерпіли від збройної агресії росії та були змушені покинути свої домівки.

«Реконструкція житла для переселенців в Івано-Франківську була реалізована в рамках проекту «Підтримка ЄС нагальних потреб з розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні, що фінансується Європейським Союзом і реалізується під управлінням NEFCO, північної екологічної фінансової корпорації. Програми діяльності цієї корпорації спрямовані на відновлення критичної інфраструктури, ремонт житла та будівництво нового житла для ВПО в Україні. Важливий крок задля створення належних умов проживання внутрішньо переміщених осіб став можливим завдяки 100-відсотковому фінансуванню NEFCO», - зазначає у своєму виступі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Задоволений й результатами співпраці й ректор університету, згадуючи, як 25 лютого 2022 року був задіяний у розміщенні переселенців, які втікали у відносно безпечний регіон від війни.

«Тоді гуртожиток знаходився у процесі постковідної консервації та міг запропонувати переселенцям дах над головою з доволі спартанськими умовами, - говорить Ігор Чудик. - Сьогодні ми щасливі, що завдяки реконструкції можемо запропонувати 150 переселенцям понад 30 комфортних світлих номерів зі смарт-кухнями, сучасними меблями, побутовою технікою, санвузлами. Наші люди, знедолені російським агресором, повинні почуватись у безпеці та затишку». Ректор побажав мешканцям оновленого гуртожитку дочекатись швидкої перемоги та мирного неба.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.