![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/oleksandr-zubaryev.jpg)
На війні поблизу Роботиного Запорізької області отримав поранення несумісні з життям 39-річний Зубарєв Олександр Іванович - житель села Старі Богородчани, Старобогородчанської громади. Про це повідомив голова Старобогородської громади Володимир Петришин.
«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Поділяємо горе вашої сім’ї та разом схиляємо голову в скорботі. Вічна пам’ять, честь і шана Герою!», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.