![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/robota-vo-karpati.jpg)
У Надвірнянській громаді планують відкрити філію ВО «Карпати». Про це повідомив заступник голови Надвірнянської громади Ігор Писклинець.
«Маємо домовленість з підприємством ВО «Карпати» (колишній радіозавод) з відкриттям філії підприємства на території громади. Навчання й стажування працівників буде відбуватись в м. Івано-Франківськ й після відкриття філії в перспективі кількох місяців, потрібних для підготовки бази та монтажу обладнання працювати люди будуть на базі Надвірнянської громади. На роботу потрібні чоловіки й жінки. Детальніша інформація за телефонами 0684864969, 0952147466. Звертайтесь будь-ласка всі бажаючі», - повідомив Писклинець.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.