Уродженець росії, який крав шоколадки у магазинах, отримав 5 років ув’язнення

Івано-Франківський міський суд виніс вирок уродженцю м.Сизрань рф, який скоїв більше 20 крадіжок у магазинах м. Івано-Франківська.

У період з 23 квітня 2023 року до 6 серпня 2023 року обвинувачений скоїв 23 крадіжки в магазинах м.Івано-Франківська.

Зазначимо, що обвинувачений вже мав судимості за майнові злочини у 2013, 2014 та 2017 роках.

Обвинувачений брав зі стелажа шоколадки, ховав їх під одягом і виходив з магазинів без оплати за товар. У більшості випадків сума вкраденого не перевищувала 600 гривень.

В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушеннях визнав повністю та беззастережно, підтвердив всі без винятку викладені в обвинувальному акті обставини вчинення крадіжок продуктів харчування з магазинів по всіх епізодах. Суду пояснив, що він любить солодке, хотів їсти, а на роботу ніхто не брав, тому вчинив дані крадіжки. Належні висновки собі зробив, більше так не вичинятиме. Завдані збитки при першій можливості відшкодує. Просив також врахувати, що він хворіє та суворо його не карати.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 КК України, та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п'ять) років.

Строк відбуття покарання рахуватимуть з часу його фактичного затримання, тобто з 14 серпня 2023 року.

Вирок виніс суддя Роман Хоростіль.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.