![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/povaleni-dereva.jpg)
Впродовж минулої доби, рятувальники спільно з місцевими добровольцями здійснили 13 виїздів для ліквідації наслідків негоди, відбуксирували на проїжджу частину дороги 5 автомобілів, в яких перебувало 9 людей, а також прибрали 5 дерев, що впали на проїжджу частину дороги та перекривали рух транспорту. Про це повідомили в пресцентрі ДСНС в Івано-Франківській області.
У селі Бабин-Зарі́чний, рятувальники надали допомогу медичним працівникам по буксируванні карети ШМД, яка застрягла на засніженій ділянці дороги, рухаючись на виклик до хворої людини.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/buksir-shvidkoyi.jpg)