![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/semakivtsi-dtp-1.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася у селі Семаківці Городенківської ТГ Коломийського району, за участю двох легкових автомобілів.
«Рятувальники, що оперативно прибули на місце події,провели заходи по деблокуванні одного постраждалого за допомогою гідроінструменту, а також від’єднали клеми акумуляторних батарей двох транспортних засобів з метою недопущення загоряння», - повідомили в пресцентрі ДСНС в Івано-Франківській області.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/semakivtsi-dtp-2.jpg)