![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/snigopad-dsns.jpg)
Впродовж ночі рятувальники здійснили 8 виїздів, відбуксирували на проїжджу частину дороги 7 автомобілів в яких перебувало 14 людей, а також прибрали 3 дерева, що впали на проїжджу частину дороги та перекривали рух транспорту.
Всього до ліквідації негоди залучалося 8 одиниць техніки та 37 рятувальників.
Зокрема, у місті Калуші рятувальники надали допомогу працівникам медичної допомоги по буксируванню автомобіля швидкої медичної допомоги з хворою людиною.
«Рух великогабаритних та вантажних транспортних засобів по області відновлено», - повідомили в пресцентрі ДСНС в Івано-Франківській області.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/buksiruvannya.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/buksiruvannya-2.jpg)