![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/bilshivtsi-radyanskiy-pamyatnik.jpg)
У смт. Більшівцях відмовляються демонтувати радянські пам'ятники. Про це повідомив директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. С.Бандери Ярослав Коретчук.
«Потрібна Ваша порада! Що робити з «патріотичними» прикарпатцями, які відмовляються демонтувати окупаційні комуністичні пам'ятники? Цього разу Більшівцівська ТГ. Жителі сіл кажуть, що най їм стоїть. До речі на цих пам'ятниках є прізвища тих які загинули від ОУН та УПА. Прізвища лишили лиш надпис «Загинули від рук українських буржуазних націоналістів» замазали. От як можна зберігати такі об'єкти з прізвищами катів. В мене просто розрив шаблонів. Що тоді хотіти від східних та південних регіонів? Як наші любі газди впираються», - написав Коретчук на своїй сторінці у Фейсбуці.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/meshkantsi-proti.jpg)