Управління з питань ветеранської політики ОДА очолив Роман Примич

Управління з питань ветеранської політики обласної державної адміністрації очолив учасник бойових дій Роман Примич. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Роман Примич із перших днів повномасштабної війни був призваний у Збройні сили України. У серпні 2022 року під час виконання бойового завдання отримав поранення. За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Указом Президента його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

«Сьогодні нашу державу від ворога захищають багато наших земляків. Після повернення з фронту вони потребують підтримки та всебічної допомоги – консультативної чи соціально-психологічної. Переконана в ефективній роботі новоствореного управління, адже його очолює захисник, який добре володіє ситуацією та сприятиме налагодженню ще дієвішої комунікації з ветеранами, їхніми родинами та вирішенню проблем, з якими вони звертатимуться», - зазначила С.Онищук.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.