![Фото ілюстративне](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/Snigopad-IF-1.jpg)
28 листопада під вечір і вночі очікуємо інтенсивного снігопаду. Про це повідомив голова Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.
«До снігобрибирання і обробки протиожеледними матеріалами доріг державного значення готові 17 кдм (комплексних дорожніх машин), ще 24 одиниці техніки перебувають в готовності у режимі чергування. Протиожеледних матеріалів, в тому числі технічної солі, є в необхідній кількості. Прохання до усіх учасників дорожнього руху утриматись від поїздок під час негоди», - зазначив Буджак.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.