Прокуратура не припиняє спроб забрати у «Приватбанку» землі на «Буковелі»

27 листопада 2023 року Івано-Франківський апеляційний суд розгляне апеляцію (справа № 354/658/15-ц) прокуратури області на рішення Яремчанського міського суду, який підтвердив право власності ПриватБанку на одну із земельних ділянок в Буковелі.

«У липні цього року суд відмовив у задоволенні позовних вимог Першого заступника прокурора Івано-Франківської області про визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку та витребування земельної ділянки. Таким чином, ПриватБанк відстояв право власності на земельну ділянку. Наразі в Яремчанському міському суді розглядаються ще дві справи, де прокуратура Івано-Франківської області намагається через суд забрати у ПриватБанку земельні ділянки в Буковелі», - повідомили в пресслужбі «Приватбанку».

Номер справи: 354/658/15-ц

Час та місце проведення: 11:00 м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11

Суддя: Пнівчук О.В., Бойчук І.В.Барков В.М.

«28 листопада 2023 року Яремчанський міський суд Івано-Франківської області продовжить розгляд справи за позовом прокуратури області щодо повернення у державну власність земельної ділянки в Буковелі. Суд планує продовжити дослідження доказів у цій справі. Обласна прокуратура подала два позови до Поляницької сільської ради Надвірнянського району, фізичних осіб та ПриватБанку, за участі третіх осіб: ТОВ “Зірка Буковелю” та НБУ щодо повернення земельних ділянок в с. Поляниця, що належать ПриватБанку, у державну власність в особі Державного агентства лісових ресурсів України. Прокуратура Івано-Франківської області оскаржує право власності ПриватБанку на земельні ділянки всупереч інтересам держави та положенням чинного законодавства. За словами юристів ПриватБанку, склалася парадоксальна ситуація, коли представники державної влади зі спливом більш, ніж 20 років, намагаються захистити інтереси держави, позбавивши державний банк права власності не лише на землю, але й на побудований на ній ще в 2012 році готельний комплекс. Ця справа може призвести до втрати права власності банку на об'єкти курортного комплексу “Буковель”, що завдасть значних збитків державі в особі державного банку», - повідомили в пресслужбі «Приватбанку».

Номер справи: 354/671/15-Ц

Час та місце проведення: 10:00 вулиця Олекси Довбуша, 32, Яремче, Івано-Франківська область (зала засідань № 2)

Суддя: Ваврійчук Т.Л.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.