З Івано-Франківщини видворили росіянина

У ході здійснення спільних заходів оперативники УСБУ в Івано-Франківській області та працівники спеціалізованого підрозділу міграційної служби виявили на території Надвірнянського району громадянина російської федерації, який не мав законних підстав для подальшого перебування в Україні.

«Всупереч установленому порядку перебування іноземців в Україні росіянин своєчасно не виїхав з нашої країни. Цю «прогалину» усунуто максимально оперативно. УДМС в Івано-Франківській області ухвалило рішення про примусове видворення 69-річного росіянина за межі України. Правопорушника допровадили до пункту пропуску на державному кордоні з однією з суміжних країн і, як і було передбачено, він вже десь на підльоті до руського міра», - повідомили в Міграційній службі Івано-Франківської області.

Варто зауважити, що умови воєнного часу і ситуація на кордонах значно ускладнюють виконання процедури примусового повернення чи примусового видворення правопорушників-іноземців за межі України. Працівники міграційної служби намагаються максимально застосовувати засоби компетенції і можливості правового поля для того, щоби забезпечити виконання міграційного законодавства.

З початку року на території Івано-Франківської області міграційна служба виявила 114 іноземців з неврегульованим статусом ( нелегальних мігрантів), майже чверть з яких – власники паспорта росії.

Щодо 47 осіб було увалено рішення про їх примусове повернення до країн походження або в треті країни, а 10 іноземців примусово видворяли з країни. Насьогодні 43 іноземців-правопорушників виїхали з України. троє з них – у супроводі до кордону відповідно до вимог процедури про примусове видворення. Щодо 37 осіб, які порушили законодавство про правовий статус іноземців, ухвалено рішення про заборону в’їзду в Україну на строк 3 роки або до 5 років.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.