Перша ліга. «Прикарпаття» зіграло внічию з «Епіцентром»

У 17 турі Першої ліги футболісти МФК «Прикарпаття» зіграли внічию з «Епіцентром».

Перша ліга. 17 тур. ФК "Епіцентр" - МФК Прикарпаття - 1:1

⚽️ Ліповуз (55) - Цюцюра (34)

Івано-франківська команда ще не гарантувала собі вихід до Чемпіонської групи, на відміну від "Епіцентра", котрий це зробив минулого туру після гостьової перемоги над "Буковиною". Тож результат гри у Кам'янці-Подільському був дуже важливий для "Прикарпаття-ЗСУ".

Саме гості зуміли відкрити рахунок на 34-й хвилині: після навісної передачі Цюцюра головою направив м’яча під стійку, і той, зрикошивши від воротаря, опинився за лінією воріт - 0:1. На початку другого тайму міг забивати Хома, але з гострого кута не переграв голкіпера. А на 55-й хвилині Ліповуз красивим ударом зрівняв рахунок - 1:1.

Наприкінці матчу кілька хороших шансів вирвати перемогу мали обидві команди, але гра переможця не виявила - 1:1. "Прикарпаття" залишається на п'ятому місці групи "А", і перед завершальним осіннім туром на два очки випереджає "Буковину".

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.