Відбулась сесія Івано-Франківської обласної ради

27 жовтня 2023 року, відбулася 26-та сесія обласної ради восьмого демократичного скликання. До порядку денного засідання прикарпатські обранці включили 30 питань. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської обласної ради.

Першими депутати схвалили звернення обласної ради. Вони стосуються присвоєння звання Герой України командиру відділення 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Михайлові Романюку (посмертно) та щодо зміни умов обігу земель сільськогосподарського призначення при впровадженні другого етапу ринку землі.

Відповідно до плану роботи керівники профільних департаментів обласної державної адміністрації поінформували депутатський корпус про забезпечення оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, про стан забезпечення органами місцевого самоврядування соціального захисту дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, про стан забезпечення стоматологічною допомогою населення області.

Депутати також підтримали внесення змін до чотирьох обласних програм та до обласного бюджету на 2023 рік, а ще – інформацію про хід виконання обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки.

Серед інших питань порядку денного, які були підтримані депутатським корпусом – питання, які регулюють майнові, земельні та кадрові відносини.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.