Перша ліга. «Прикарпаття» перемогло «Буковину»

У 13 турі Першої ліги «Прикарпаття» перемогло «Буковину» з Чернівців.

Івано-франківська команда продовжує свою безпрограшну серію, яка складає вже дев'ять поєдинків. Прикарпатці взяли реванш у "Буковини" за поразку у першому колі, перегравши суперника на рідному стадіоні.

Перша ліга. 13 тур. МФК Прикарпаття-ЗСУ - СФК Буковина Чернівці - 2:1

⚽️ Хома (12, 65) - Пасічник (86)

Господарі активно розпочали гру і вже у дебюті відкрили рахунок. На 12-й хвилині ефектним ударом зі штрафного відзначився Андрій Хома - 1:0. А в середині другого тайму найкращий бомбардир Першої ліги оформив дубль, забивши свій десятий гол у чемпіонаті - 2:0.

Наприкінці поєдинку після подачі з кутового гості зусиллями Пасічника скоротили відставання у рахунку, тож кінцівка видалась нервовою. 2:1 - важлива перемога "Прикарпаття", яке набирає 16 очок і впритул наближається до конкурентів у боротьбі за ТОП-5 групи "А".

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.