На Косівщині відкрили дитячий садок

17 жовтня 2023 року, у Вижньому Березові Яблунівської територіальної громади свої двері для малечі гостинно відкрив новий дитячий садочок.

Будівництво цього дошкільного підрозділу Вижньоберезівської гімназії розпочалося ще у 2019 році. На реконструкцію та капітальний ремонт дитсадка виділили майже 1,3 млн. грн. з обласного бюджету, 100 тис. грн. на зазначені цілі передбачили у бюджеті Яблунівської селищної ради. За ці кошти підвели водопостачання, зовнішнє каналізування, провели внутрішні оздоблювальні роботи, закупили обладнання та меблі.

«На відкриття дитсадка у Вижньому Березові чекали довго, а вже сьогодні 20 хлопчиків та дівчаток виховуються у цьому закладі дошкільної освіти. Тут дошкільнятам допомагатимуть пізнавати довколишній світ, навчатимуть рости справжніми українцями, любити рідний край та Україну», - повідомили в Косівській РВА.

Захід розпочали хвилиною мовчання за загиблими у російсько-українській війні, дитячий садок освятили, а гостям свята свої мистецькі номери дарували талановиті діти місцевої школи.

На завершення заходу до меморіальної дошки полеглому воїну ЗСУ Михайлу Генику та місця пам’яті Героїв Небесної Сотні поклали квіти в знак подяки за оборону держави та подароване дітям майбутнє.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.