Перша ліга. «Прикарпаття» перемогло «Металіст»

Івано-Франківське «Прикарпаття» перервало серію п'яти нічийних матчів, здобувши перемогу у перенесеному матчі 7 туру.

Перша ліга. 7 тур. FC Metalist Kharkiv - МФК Прикарпаття - 0:1

Гол: Хома (73)

Нарешті після п'яти поспіль нічиїх івано-франківська команда здобула перемогу. У перенесеному матчі 7-го туру "Прикарпаття-ЗСУ" на виїзді здолало останню команду групи "А" - харківський "Металіст". Перший тайм минув фактично без небезпечних моментів біля обох воріт. А вже після перерви гості зуміли перевести гру на половину суперника. На 73-й хвилині після сольного проходу Цюцюри капітан івано-франківців віддав несподівану передачу на хід Андрію Хомі, котрий пробив під воротарем у дальній кут воріт - 0:1.

Мінімальну перевагу у рахунку "зелено-жовті" втримали, продовживши свою безпрограшну серію до семи ігор. "Прикарпаття" набрало 12 очок і піднялося на сьоме місце у турнірній таблиці.

У неділю, 15 жовтня, івано-франківці у Львові зіграють з лідером групи "А" - місцевими "Карпатами".

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.