Франківець, який крав з магазинів шоколадки та алкоголь, отримав три роки ув’язнення

Івано-Франківський міський суд виніс вирок чоловікові, який скоїв декілька крадіжок з магазинів Івано-Франківська.

У травні 2023 року обвинувачений скоїв три крадіжки з продуктових магазинів Івано-Франківська. Брав кондитерські вироби (шоколадки) та каву, які ховав під верхнім одягом і виходив з магазину без оплати товару. В одному випадку разом з шоколадками виніс пляшку віскі. Загальна вартість вкраденого не перевищує 1,5 тис. гривень.

«В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав, послідовно та в повній мірі підтвердив обставини вчиненого ним злочину, відповідно до обставин зазначених в обвинувальному акті. Зокрема, обвинувачений підтвердив, що 08.05.2023 року, 14.05.2023 року, та 24.05.2023 року, не маючи засобів до існування, будучи в скрутному матеріальному становищі, таємно викрадав товаро-матеріальні цінності, які в подальшому залишав для себе. На даний час обвинувачений бажає змінити своє життя та обіцяє більше не повертатись до злочинної діяльності. Обвинувачений у вчиненому щиро розкаявся, просив суд суворо його не карати», - йдеться у вироку суду.

Суд вирішив, що дії обвинуваченого слід кваліфікувати за ч.4 ст. 185 КК України, оскільки він вчинив таємне викрадення чужого майна (крадіжку), повторно, в умовах воєнного стану.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.185 КК України, та призначив остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк три роки.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. Вирок може бути оскаржено до Івано-Франківського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги через Івано-Франківський міський суд.

Фото - ілюстративне

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.