Перша ліга. «Прикарпаття» вирвало нічию у Волочиську

Івано-Франківське «Прикарпаття» на виїзді зіграло внічию з «Агробізнесом» із Волочиська.

Перша ліга. 9 тур. ФК Агробізнес - МФК Прикарпаття-ЗСУ - 1:1

Голи: Гаврушко (50) - Шинкаренко (90+3)

Івано-франківська команда продовжила свою безпрограшну серію, втрете поспіль зігравши внічию. Якщо у двох попередніх домашніх матчах з лідерами - бузівською "Нивою" та "Епіцентром" - господарі були попереду, але не зуміли втримати переможний результат, то цього разу у Волочиську вже прикарпатці зуміли врятуватися від поразки у компенсований арбітром час - 1:1.

У першому таймі було багато боротьби, але по-справжньому гольових моментів було обмаль. А вже по перерві господарі відкрили рахунок: Гаврушко з меж штрафної пробив у дальній кут - 1:0. Відтак, "Агробізнес" перервав свою безгольову серію, яка тривала 427 хвилин.

Гості активізувалися лише наприкінці матчу: після удару Цюцюри свою команду врятував Білий. Однак на третій компенсованій хвилині після подачі з кутового Шинкаренко головою проштовхнув мяча за лінію воріт - 1:1. Нічия у поєдинку старожилів Першої ліги.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.