Перша ліга. «Прикарпаття» зіграло внічию з «Епіцентром»

У 8 турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» зіграло внічию з «Епіцентром».

Перша ліга. 8 тур. МФК Прикарпаття-ЗСУ - ФК "Епіцентр" - 2:2

Голи: Беженар (20, автогол), Тітаєвський (26) - Кравчук (44), Гірний (74)

Івано-франківська команда знову дала бій одному з лідерів групи "А", зігравши внічию з третьою командою - "Епіцентром", який зумів відіграти два пропущені м'ячі. Вже на 26-й хвилині господарі були попереду - 2:0.

Спершу після подачі з кутового Беженар зрізав м'яч у власні ворота, а згодом після флангового прострілу Шинкаренка з меж штрафної у кут пробив Тітаєвський. Однак перед самою перервою гості відіграли один м'яч, коли Кравчук забив "гол у роздягальню" - 2:1.

Після перерви ігровою ініціативою більше володів "Епіцентр", і на 74-й хвилині вдруге скористався помилкою івано-франківців в обороні, відзначився Гірний - 2:2. До завершення кожна з команд намагалася вирвати перемогу, але в підсумку - результативна нічия на користь суперників.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.