На Косівщині змонтували тимчасовий міст поблизу Стопчатова

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області проводить капітальний ремонт мосту в селі Стопчатові через притоку річки Лючки на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

Розпочато підготовчі роботи:

  • змонтовано тимчасовий об’їзний міст конструкції САРМ, підсипано та заасфальтовано підходи до нього;
  • після забезпечення об’їзду приступаємо до демонтажу існуючого аркового мосту.

Капітальний ремонт здійснюється за бюджетною програмою «Розвиток та відновлення інфраструктури» згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 619.

Які роботи передбачено:

  • монтаж збірної конструкції - спіральновитої гофрованої стальної труби діаметром 4 м ViaCon;
  • влаштування укосів насипів на підходах до мосту, асфальтобетонного покриття, перильного та бар’єрного огородження, зовнішнього освітлення, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, благоустрій підмостового русла.
«Арковий міст у селі Стопчатів збудований понад століття і не відповідає сучасним будівельним нормам за вантажопідйомністю. До того ж, значне навантаження суттєво вплинуло на технічні характеристики споруди. Тут спостерігалося чимало руйнувань і деформацій, зокрема пошкодження арки, підмивання фундаменту тощо. Недоліки час від часу усували в межах експлуатаційного утримання. Однак потрібний був капітальний ремонт», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.