Боєць «Десятки» Віктор Шатрук отримав «Золотий хрест» від Валерія Залужного

13 вересня голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук відвідала бійців, котрі проходять реабілітацію в одному із медичних закладів міста.

«Керівниця області поспілкувалася з пораненими захисниками, а одному з них - командиру відділення розвідувального взводу 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Віктору Шатруку - передала нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного», - повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОВА.

Боєць захищає Україну з 2018 року. Брав участь в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. А з травня 2022 року – боронить державу від російського агресора у повномасштабній війні.

«На полі бою зарекомендував себе як сумлінний та професійно підготовлений військовослужбовець, умілий організатор. Під його нашим бійцям вдалося завдати вороги чималих втрат. За героїзм, підтримку високої бойової готовності військ Віктор Шатрук нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. А сьогодні Світлана Онищук передала бійцю ще одну нагороду - нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.