У Бурштині обговорили будівництво заводу з переробки кукурудзи

У Бурштині відбулися громадські слухання на тему: «Детальний план території для будівництва заводу “Грін Лактік” з глибинної переробки кукурудзи». Про це повідомили в Бурштинській міській раді.

Проектована територія – це землі виробничого призначення площею 12 га, що знаходяться в комунальній власності.

На території заводу планується розташувати цілий ряд будівель та споруд виробничого, складського та інженерно-технічного призначення. При в'їзді на територію запроектована адміністративно-побутова будівля з їдальнею.

Етапи глибокої переробки зерна кукурудзи мають включати в себе очистку, сушіння, зберігання зерна (елеваторне виробництво).

Фінальний продукт - виробництво молочної кислоти з подальшою переробкою в органічні полімери. Орієнтовний термін будівництва заводу 2-3 роки.

Для цього передбачається будівництво елеватора кукурудзи, що є сировиною для переробки. Передбачено сушильний комплекс, щоб довести сировину (зерно кукурудзи) до нормативних показників та отримати якісну сировину для переробки, а також низку виробничих цехів, де проходитимуть технологічні процеси по глибокій переробці кукурудзи.

Для нормального функціонування підприємства передбачено інженерно-технічні і допоміжні будівлі та споруди (котельня, трансформаторна підстанція, пождепо, пожрезервуари, очисні споруди). Передбачено також декілька автостоянок для вантажного та легкового автотранспорту, зелені відпочинкові зони для потреб працюючих на заводі.

За словами ініціаторів будівництва, майбутній виробничий процес базуватиметься на екологічно безпечних та енергоощадних технологіях. Зазначалося, що передбачено спеціальне обладнання для погашення пилу, для роботи з кукурудзую, відповідні фільтри.

Загалом, було прийнято рішення направити документацію на містобудівну раду, після чого затвердити на сесії Бурштинської ради.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.