Івано-Франківська облрада просить не закривати сільські відділення «Укрпошти»

Прикарпатські депутати звернулися до Кабінету Міністрів України щодо недопущення закриття стаціонарних поштових відділень АТ "Укрпошта". Таке рішення було прийняте на 23-й сесії Івано-Франківської обласної ради 22 серпня 2023 року.

Як зауважила депутат обласної ради Євгенія Бардяк, виступаючи перед депутатами, у сільських населених пунктах Прикарпаття триває процес скорочення працівників та закриття стаціонарних відділень "Укрпошти". Відтак люди з інвалідністю та пенсіонери у малочисельних та віддалених селах втрачають можливість вчасно отримувати пенсійні та соціальні виплати, кореспонденцію, сплачувати комунальні платежі. До депутатів обласної ради надходять численні звернення від виборців Івано-Франківщини щодо припинення закриття відділень АТ "Укрпошта" та відновлення раніше закритих.

«Враховуючи звернення жителів Прикарпаття, обласна рада закликала Кабінет Міністрів розробити дієві механізми для ефективного врегулювання ситуації, яка виникла у зв’язку з закриттям стаціонарних відділень єдиного національного поштового оператора у віддалених та малочисельних сільських населених пунктах, та не допустити погіршення якості надання послуг населенню», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.